Co rzuca się w oczy na polskich ulicach? Czarno-biało, szaro-buro…każdy to potwierdzi. Trochę to dziwi bo przecież w cenie jest indywidualność i oryginalność. I choć udaje się spotkać ludzi w ciekawych stylizacjach nie jest to standardem... jeszcze.

 

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że czarny i biały jest trendy, ale czy jest sens ograniczać się tylko do tych dwóch kolorów? Zdecydowanie nie. Mimo iż sam lubię klasyki i czarno-biały przytrafia się w mojej szafie, dużo bardziej kręci mnie polichromia. Moje skarpetki są chyba najlepszym tego przykładem. Istna feeria kolorów, którą oddaję w Twoje ręce, a raczej na Twoje stopy. Maszyny dziewiarskie mają kilka ograniczeń technologicznych, ale mimo wszystko udaje się wykonać fajne projekty wpisujące się w trendy. W Takapara nie boimy się szokować mocnymi zestawieniami kolorów a połączenie klasycznej geometrii z mocnymi kolorami to już nasza specjalność. Zerknij na naszą kolekcję neonowych skarpetek i przekonaj się sam co znaczy bawić się kolorem.

 

Ze skarpetkami Takapara wyniesiesz swój styl ponad limity i obudzisz bestię którą nosisz w sobie! Znane porzekadło mówi, że „diabeł tkwi w szczegółach”, TAKAPARA mówi: „bestia tkwi w skarpetach”, bądź sobą… obudź bestię... bądź inny, grrrrr… 

 

 

Autor: LM

Wróć do sklepu