Free deliveries
Premium quality made in Poland
Crazy colours

TAKAPARA – kolorowe skarpetki na Twoją stopę!

Takapara to łódzka marka, która powstała po to, by wnieść maksimum koloru i komfortu w Twoje życie. Załóż rano wyjątkowe, kolorowe skarpetki z doskonałej bawełny lub starannie wyselekcjonowanej wełny i poczuj radość. To nasz przepis na dobry nastrój – podaruj swoim stopom odrobinę luksusu. Wiemy, jak sprawić, żeby nawet w pochmurny dzień wyszło słońce! Codziennie możesz ubrać swoje stopy w skarpety nie do pary, które będą połączeniem autorskich wzorów i ciekawych kolorów.

Zaprezentuj światu swój unikatowy styl i wyraź pozytywne emocje. Odwiedź nasz sklep ze skarpetkami i ubieraj się kreatywnie.


Zastanawiasz się, skąd czerpiemy pomysły na nazwy naszych produktów? Skarpetki Takapara nawiązują do łódzkich ulic – wolisz Fabryczną, Piłsudskiego, czy Piotrkowską? Jeśli masz ochotę, weź wszystkie, przygotowaliśmy specjalne zestawy, bo kolorowych skarpetek nigdy dość!
Wybierz neonowe skarpetki damskie na poniedziałek, kolorowe stopki na wtorek i długie, garniturowe skarpetki męskie na środę. Sprawdź nasze propozycje na każdy dzień tygodnia.


Spraw przyjemność najbliższym i wybierz skarpetki na prezent. Posiadamy wyjątkowe zestawy prezentowe zapakowane w elegancje opakowania.

O produkcji skarpetek wiemy wszystko!

Skarpetki Takapara to połączenie kreatywności i jakości wykonania. Nasze produkty powstają w łódzkiej szwalni z tradycjami, w której pasja łączy się ze znajomością rzemiosła. W procesie produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości oddychającą bawełnę. Mogą ją nosić osoby z wrażliwymi stopami oraz alergicy. Skarpetki męskie do garnituru z wełny doceniają nasi klienci, którzy cały dzień spędzają w eleganckich butach. Uważaj, od tego komfortu można się uzależnić! Załóż nasze skarpety już dziś i pozwól, by kolor odmienił Twoją codzienność!

Takapara – po prostu fajny sklep ze skarpetkami

Dlaczego skarpetki damskie i męskie z metką Takapara są takie fajne? Nasi klienci twierdzą, że te skarpety dodają energii lepiej niż kawa i poprawiają nastrój skuteczniej niż mleczna czekolada. Co więcej, sprawiają, że nawet w listopadowy poranek poczujesz się jak w środku słonecznego, wiosennego dnia. Wybierz swoje ulubione skarpetki i patrz, jak strumień koloru wypełnia Twoje życie.